• Rada Rodziców

     • Aktualności

     • Prezydium

      Przewodnicząca - Agnieszka Post
      Wiceprzewodniczący - Monika Rutkowska i Grzegorz Witek
      Sekretarz - Sylwia Nagraba
      Członek Komisji Finansowej - Lidia Osińska
      Członkowie Komisji Rewizyjnej - Agata Taradynko i Krzysztof Zagubień

       

      Kontakt do Rady Rodziców: rada.rodzicow@sp344.edu.pl

      REGULAMIN RADY RODZICOW

      Numer konta : 28 1750 0012 0000 0000 3509 1289

      Składki:

      Ustala się, w wyniku głosowania w trybie jawnym, wysokość składki na Radę Rodziców:

      • 12 zł. miesięcznie na rodzinę w przypadku posiadania jednego dziecka uczęszczającego do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie,

      • 18 zł. miesięcznie na rodzinę w przypadku posiadania więcej niż jednego dziecka uczęszczającego do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie. W takim przypadku składka powinna być rozliczana w równych częściach na każde dziecko.

      Zgodnie z Regulaminem Rady Rodziców składki na Radę Rodziców mają charakter dobrowolny. Dlatego też możliwe jest wpłacenie składek w innej wysokości niż określona.

     • Zebranie Rady Rodziców 

     • SZANOWNI RODZICE!!
       

      ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ODDZIAŁOWYCH NA ZEBRANIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 10 STYCZNIA O GODZINIE 19.00 W SZKOLE.

      RR

      KAŻDA KLASA OTRZYMA NA NAJBLIŻSZYM ZEBRANIU ANKIETĘ. BARDZO PROSIMY O UZUPEŁNIENIE I ODDANIE JEJ, NAJLEPIEJ NA ZEBRANIU. POMOŻE NAM TO PRZY PLANOWANIU NOWEGO BUDŻETU. GDYBY KTOŚ NIE BYŁ NA ZEBRANIU, TO ANKIETĘ MOŻNA TEŻ POBRAĆ ZE STRONY I ODEŁSAĆ WYPEŁNIONĄ NA ADRES RR.
      ZAPRASZAM RÓWNIEŻ UCZNIÓW DO WYPEŁNIENIA ANKIETY I ODESŁANIA JEJ NA ADRES RR.
       
      RR

       

      ankieta_rr.docx

     • Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Nauczyciela 

     • Ślubowanie i Dzień Nauczyciela.

      14/10/2020r. był dla naszych uczniów dniem wolnym od nauki. Ale szkoła nie była pusta.

      Już 13/10/2020 rodzice dzieci z klas pierwszych przyszli wieczorem, żeby przygotować słodkie niespodzianki dla naszych pierwszoklasistów.

      14/10/2020 o 9.00 odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Każde dziecko otrzymało maskotkę i kredkę pełną słodyczy.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       


      Następnie, obyło się zebranie nauczycieli, na którym Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za ich pracę i życzyła żeby nigdy nie zabrakło im pasji do wykonywania zawodu, cierpliwości i wrażliwości na problemy uczniów. My też mieliśmy w tym swój wkład. Dzięki Dzieci i Państwa opiniom, wyróżniliśmy 7 nauczycieli, którzy otrzymali najwięcej ciepłych słów.

      Nagrodzonymi nauczycielami są (pozwoliłam sobie dać po jednej z przesłanych opinii):

       

      Kamil Jastrzębski - jest jednym z najbardziej oddanych nauczycieli, jakich udało mi się poznać. Do każdej lekcji i każdego tematu podchodzi z dużym entuzjazmem, potrafi „zarazić” nim dzieci, ciekawie przedstawia fakty historyczne, które dla wielu mogą wydawać się nudne i nieciekawe. Nie ma w tym rutyny, jest za to ogromna chęć przekonania dzieci do tego, że nauka historii może być fascynująca. Pan Kamil nawiązuje bardzo specyficzną relację z uczniami, jest ona jednocześnie przyjacielska i pełna szacunku. W obecnych czasach - bardziej niż kiedykolwiek - okazuje się, że kluczem do sukcesu jest dobry pedagog, pełen pasji i szacunku do dzieci. Wielkie brawa!


      Ilona Kotrasińska - Najlepszy przewodnik naszych dzieci, pomaga odkrywać ich mocne strony, cieszy się z ich sukcesów, a w trudnych chwilach zawsze wspiera. Swoją postawą, podejściem oraz rozmową potrafi zbudować zaufanie dzieci.


      Anna Kosowska - Łagodna, cierpliwa, potrafiąca zmienić każdą lekcje chemii w super przygodę. Zawsze z uśmiechem na twarzy, dzięki któremu ciepło robił się w sercach naszych dzieci.
       

      Teresa Sternik – Nie szczędzi wskazówek, pochwał ale i słów krytyki przekazując nieustającą motywację do zdobywania wiedzy


      Hanna Kordalska - Potrafi komunikować się z dziećmi. Jest miła, spokojna, tłumaczy zagadnienia, lubi swój zawód, pozytywnie nastawiona do uczniów, potrafi zachęcić do nauki.


      Anna Grzeszczuk - wymagająca, ale bardzo dobrze uczy, pochyla się nad słabszymi uczniami -tłumaczy im indywidualnie materiał, a wyjątkowo zdolnym, daje ambitne zadania , jest  bardzo zaangażowanym pedagogiem, dba o kulturalne relacje między dziećmi, interweniuje w kwestiach wychowawczych , gdy tylko zauważy jakieś niestosowne zachowania, często jest widywana, gdy wychodzi ze szkoły otoczona grupką dzieci, bo jest przez nie po prosty bardzo lubiana, potrafi motywować, inspirować, ma dobry kontakt z rodzicami. Jest życzliwa i pomocna.


      Zbigniew Mroziewski - Człowiek do rany przyłóż. Dzieci go kochają. Zajęcia prowadzi bardzo ciekawie, jako przerywnik do lekcji gra z dziećmi w scrabble, robi z dziećmi popcorn :) Ocena 6 (bez plusa, bo za dużo rysowania na lekcjach ;)