• Zajęcia pozalekcyjne

          • Zajęcia wyrównawcze i koła zainteresowań dla klas 1-3



          • Imię i nazwisko nauczyciela

            Zajęcia wyrównawcze

            Koło zainteresowań

            1a

            Kochman- Celińska Marta

            wtorek 16.00

            „Matematyczny świat”

             poniedziałek 16.00

            1b

            Anna Zdunek

            wtorek 12.00

            "Zabawy plastyczne"

            środa 16.00

            1c

            Katarzyna Bartosiak

            wtorek 9.55

            „Grafomotoryka dla smyka”

            środa 12.00

            1d

            Katarzyna Czyżyk                     

            piątek 7.10

            „Śpiewające brzdące”

            wtorek 16.00

            1e

            Katarzyna Mąka

            poniedziałek 10.50

            „Warsztaty psychologiczne dla klasy 1e”

            wtorek 16.00

            1g

            Justyna Szymańska- Skiba

            wtorek 12.00

            „Koło matematyczne”

             piątek 10.50

            2a

            Sylwia Gorczyńska

            czwartek 16.00

            --------------------

            2b

            Edyta Kudelska

            czwartek 12.00

            --------------------

            2c

             Dorota Walkiewicz

            czwartek 7.10

            ---------------------

            2d

            Beata Witkowska

            środa 7.10

            „Koło plastyczne”

            wtorek 16.00

            2e

            Anna Nowicka

            poniedziałek 7.10

            „Koło matematyczne”

            wtorek 7.10

            2f

            Hanna Kordalska

            poniedziałek 7.10

            „Koło matematyczne”

             wtorek 7.10

            3a

            Magdalena Trzcińska

            wtorek 10.50

            Koło zainteresowań

             poniedziałek 10.50

            3b

            Ewa Zawadzka- Siess

            środa 16.00

            Zajęcia artystyczne „Pomaluj mój świat”

            czwartek co 2 tygodnie 16.05- 17.35

            3c

            Sylwia Parandyk

            wtorek 7.10

            „Zajęcia muzyczno – ruchowe”

            czwartek 7.10

            3d

            Katarzyna Dobrosz

            piątek 7.10

            „Koło muzyczne”

            poniedziałek 15.05

            3e

            Aleksandra Sochacka

            Środa 10.50

            „Logogadki”

            piątek 10.50

            3f

            Anna Bubak

            Środa 7.10

             

            Czwartek 7.10

            „Zajęcia plastyczne”

            poniedziałek 16.10- 17.40 co 2 tygodnie

            zajęcia matematyczne