• Galeria ERASMUS +

   • Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 6

    Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 6

    02.04.2023 11:27
    Piątek- ostatni dzień aktywności podczas mobilności w Słowenii upłynął nam na przygotowaniach do wieczornego show. Rano odbyła się próba przedstawienia w pobliskim domu kultury. Następnie podsumowaliśmy nasze karty MY CARBON FOOTPRINT życząc sobie nawzajem sukcesów w byciu eco-friendly.
   • Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 5

    Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 5

    30.03.2023 22:25
    Dzisiejszy dzień skupiał się na przygotowaniach do jutrzejszego przedstawienia dla lokalnej społeczności gminy Cankova.
    Pracowaliśmy w międzynarodowych zespołach nad ekokostiumami do występu. Powstały wspaniałe dekoracje, które na pewno wykorzystamy podczas piątkowego przedstawienia. Uczniowie opracowywali w grupach eko-przyjazne powiedzenia do opracowywanej przez każdy zespół tematyki, np.: na temat energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, itp.  
   • Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 4

    Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 4

    30.03.2023 22:12
    To był bardzo ekscytujący i przepięknych widoków dzień. Zobaczyliśmy stolicę Słowenii. Swoją podróż rozpoczęliśmy autokarem podziwiając w czasie jazdy ośnieżone szczyty Alp. Jako pierwszy przystanek obraliśmy zamek nad jeziorem Bled. Mieliśmy możliwość zwiedzenia zamku i zrobienia przepięknych zdjęć panoramy jeziora i gór, a następnie wybraliśmy się na spacer jego brzegiem. Towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda.
   • Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 3

    Erasmus- mobilność w Słowenii- dzień 3

    28.03.2023 22:20
    Trzeci dzień mobilności w Słowenii za nami. Był to dzień pełen wrażeń i aktywności przygotowanych dla wszystkich uczestników projektu.  
   • Słowenia- dzień 2

    Słowenia- dzień 2

    28.03.2023 00:12
    Podczas kolejnego dnia mobilności w Słowenii zwróciliśmy uwagę na temat poświęcony zużyciu wody i energii. To też pierwszy dzień aktywności. Gospodarze przywitali bardzo ciepło grupę z Polski oraz Turcji krótkim występem artystycznym. Przemawiała wraz z wójtem gminy Cankova sama Pani Dyrektor szkoły. Część artystyczną zakończyły krótkie występy na temat kultury danego kraju. Grupa z Polski zaprezentowała polskie łamańce językowe oraz nasz narodowy taniec- Krakowiak.