• Galeria ERASMUS +

   • Mobilność nauczycielska- rusza nabór

    Mobilność nauczycielska- rusza nabór

    06.09.2023 20:41

    Zachęcamy nauczycieli, którzy chcieliby podszkolić się i wziąć udział w zagranicznym kursie językowym w ramach projektu ERASMUS+, aby zajrzeli do załączonych dokumentów. W dniach 6-11 września trwa w naszej szkole rekrutacja na takie kursy (tygodniowy, bezpłatny wyjazd na Cypr lub Maltę).
    Wystarczy wypełnić Ankietę, która znajduje się w załączonym dokumencie i złożyć ją do Koordynatora projektu p.Agnieszki Odrzygoskiej-Sznitowskiej najpóźniej do poniedziałku 11 września.

    Regulamin wraz z załącznikami znajduje się również w pokoju nauczycielskim.
    ZASADY_KWALIFIKACJI_UCZESTNIKOW_PROJEKTU_nauczycielskiego_nowy_regulamin.docx
    Zespół do spraw Erasmus+
   • ERASMUS+ TURCJA dzień 6

    ERASMUS+ TURCJA dzień 6

    07.06.2023 07:58

    Piątek to wyczekiwany dzień zwiedzania największego miasta, ale jednocześnie pożegnania klimatycznego Balekisir.

    Po dojechaniu do najludniejszego miasta w Europie, naszym oczom ukazała się cieśnina Bosfor łącząca Morze Czarne z Morzem Marmara. Rejs statkiem pozwolił nacieszyć się widokiem majestatycznych miejsc takich jak:   Pałac Topkapi, Pałac i Meczet Dolmabahce, Twierdzę Azja, Twierdzę Europa i inne przybrzeżne zabytki. 

   • ERASMUS+ TURCJA dzień 5

    ERASMUS+ TURCJA dzień 5

    04.06.2023 21:36
    Czwartkowy poranek spędziliśmy tworząc wspólne plakaty o naszym projekcie. W mieszanych grupach językowych, używając programu Canva, wykonaliśmy kolorowe grafiki informacyjne. Nie tylko w Polsce mówi się coraz więcej o Erasmus+. Również w Balikesir istnieje powiększające sie grono sympatyków programu. Sam pan burmistrz przyjechal do nas poznać założenia naszego planu.  
   • ERASMUS+ TURCJA dzień 4

    ERASMUS+ TURCJA dzień 4

    02.06.2023 08:54
    Centrum Pomocy Zwierzętom to miejsce,  w którym rozpoczęliśmy czwarty dzień tureckiej przygody. Schronisko zajmuje się karmieniem, leczeniem i sterylizacją. Zachęca do adopcji a następnie wypuszcza na wolność. Nigdy nie usypia bezpańskich psów. 
   • ERASMUS+ TURCJA dzień 3

    ERASMUS+ TURCJA dzień 3

    02.06.2023 08:55
    Warsztaty mydlarskie, którymi rozpoczęliśmy trzeci dzień tureckiej mobilności były okazją do wysłuchania ciekawego wykładu na temat recyklingu spożywczego. Każdy mógł wziąć udział w procesie tworzenia własnego mydełka.  Następnie stworzono propozycje sloganu dla naszego projektu i wybrano przez głosowanie najlepsze.