• Zapraszamy do drużyny harcerskiej

     • Czuwaj!

      Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 10-12 lat do 71 Warszawskiej Drużyny Harcerskiej Adsum.

      Zbiórki odbywają się w każdy piątek od godziny 18.00 do 20.00 w szkole nr 344.

      Drużyna harcerska to miejsce,  w którym dzieci rozwiną swoje umiejętność, poznają mnóstwo nowych rzeczy,  które być może ich zainteresują oraz będą mogły świetnie się bawić z rówieśnikami! 71 WDH "Adsum"  działa od  2005 roku,  a nasza obrzedowość opiera się mocno na poznawaniu świata z punktu widzenia podróżnika. Poznajemy wiele różnych państw i ich tradycji czy też ciekawostek.  Harcerstwo to cudowna przygoda,  którą zapamiętuje się na całe życie!

      Zapraszamy równiwż na fanpage drużyny, na którym można znaleźć wszystkie aktualne informacje:
       https://www.facebook.com/71wdhadsum/

      Kontakt mailowy z nami: 71wdhadsum@gmail.com

      Z harcerskim pozdrowieniem. 

      PWD Adrian Rejniak drużynowy.

     • PROBLEMY Z APLIKACJĄ MOBILNĄ LIBRUS

     • Niestety nowa aplikacja mobilna Librus nie funkcjonuje w pełni prawidłowo. Problem nie leży po stronie szkoły. Kontaktowaliśmy się z firmą Librus i zostaliśmy poinformowani, że pracują nad rozwiązaniem problemu. Proszę zwracać uwagę na kolejne aktualizacje.

     • Informacja o RODO

     • Celem przetwarzania przez  szkołę danych osobowych jest wypełnianie obowiązków publicznych nałożonych na nią przepisami prawa. W przypadku danych osobowych dzieci jest to przede wszystkim realizacja zadań oświatowych, dydaktycznych i wychowawczych, zagwarantowanie dziecku bezpieczeństwa oraz wypełnianie obowiązku dotyczącego uzupełnienia i prowadzenia dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej.

      Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:tel.22 510 36 20 wew. 212 mail: inspektor@dbfo.waw.pl

      Informacje_o_RODO w SP344.docx