• Drodzy Rodzice!
     • Drodzy Rodzice!

     •     Za nami drugi i bardzo ważny etap niesienia pomocy Powstańcom w ramach „Sztafety Pokoleń”. Pragniemy poinformować, że w dniach 15-16 grudnia Nasi uczniowie, wraz z rodzicami, odwiedzili 27 powstańców, kombatantów, żołnierzy niezłomnych, przekazując im świąteczne paczki oraz kartki specjalnie przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Niektórzy mieli możliwość dłuższej rozmowy z seniorami. Dla wielu była to piękna, wyjątkowa lekcja historii i początek nowej znajomości.

           Bardzo serdecznie dziękujemy Naszym uczniom i ich rodzicom za pomoc, zaangażowanie i „WIELKIE SERCE”!

           Akcja organizowana przy współpracy z fundacją „Red is Bad”.

    • PODZIĘKOWANIA
     • PODZIĘKOWANIA

     •      Zespół ds. Integracji oraz Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje za Państwa "WIELKIE SERCA"  i zaangażowanie w zbiórkę "PACZKA DLA POWSTAŃCA".

           Jest możliwość wsparcia fundacji i zostania wolontariuszem. W sobotę 15 grudnia oraz w niedzielę 16 grudnia można zostać "ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM" i dostarczyć paczkę pod wskazany adres. Jeżeli wyrażą Państwo chęć współpracy, prosimy o taką informację zwrotną do środy tj. 12 grudnia oraz deklarację, ile paczek jesteście w stanie rozwieźć: 1,2,3,...Paczki z adresami przekażemy Państwu w sobotę rano pod szkołą.

           Zachęcamy do włączenia się w tą piękną akcję wraz z dziećmi - "POCZUJMY MAGIĘ ŚWIĄT".

                                                                                                                                                                               Zespół ds. Integracji

      kontakt: Malwina Korycka, Lidia Mieteń-Remiszewska