• Spotkanie z Rodzicami przyszłorocznych uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych
     • Spotkanie z Rodzicami przyszłorocznych uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych

     • Serdecznie zapraszamy Rodziców przyszłorocznych uczniów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych na spotkanie z wychowawcami  dotyczące organizacji pracy w roku szkolnym 2019/2020. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca (poniedziałek) o godzinie 18:00.

     • Rekrutacja uzupełniająca

     • Opłaty za posiłki "Lato w mieście" w kwocie 7zł /dzień wraz z kartą uczestnika do dnia 30.05.2019r. do godziny 16 w sekretaracie szkoły.

     • Otrzymaliśmy dotację na zakup książek do naszej biblioteki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

     • Z przyjemnością  informujemy Państwa, że nasza szkoła przeszła pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej i tym samym uzyskała rządowe wsparcie w kwocie 12.000 zł w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016 – 2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

       

      Aby przystąpić do programu organ prowadzący szkołę  musiał wnieść wkład własny w wysokości minimum 3.000 zł.  Oznacza to, że razem z otrzymaną dotacją nasza szkoła dysponuje w 2019 roku aż 15.000 zł na zakup nowych książek do szkolnej biblioteki.

      W celu umożliwienia wszystkim uczniom i rodzicom włączenia się w konsultowanie zakupów nowych książek, prosimy o zgłaszanie swoich propozycji tytułów książek, które uzupełnią księgozbiór naszej biblioteki.

      Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ankietę.

       

      ZAPROPONUJ KSIĄŻKĘ DO ZAKUPU W ANKIECIE !

     • Karta ucznia ZTM

     • Szanowni Państwo,

       

       

        W nawiązaniu do pisma z dnia 28 marca 2019 r. dotyczącego procedury w zakresie wydawania Kart Ucznia dzieciom przyjętym do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020, uprzejmie informujemy, iż Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną.

      Link dedykowany wyłącznie dla Państwa placówki to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/f665d95c

      Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie powyższej informacji rodzicom/opiekunom prawnym dzieci, celem złożenia bezpośrednio przez rodziców/opiekunów prawnych wniosku o wydanie Karty Ucznia drogą elektroniczną.

      W załączeniu przekazujemy również „Instrukcję” do elektronicznego składania wniosków.

      Prosimy, aby Rodzice złożyli wnioski elektronicznie do dnia 31.05.2019

     • Sprawozdanie finansowe

     • Informujemy, iż sprawozdanie finansowe Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 zostało zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej DBFO