• Rekrutacja została wydłużona
     • Rekrutacja została wydłużona

     • Szanowni Państwo, informujemy, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.

      Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

      Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona w poniedziałek 30 marca br. o godz. 13.00.

      Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.
       

      Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

      Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.  

      Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli i I klas szkół podstawowych, w związku z koronawirusem w Polsce 

     • LIBRUS - LOGOWANIE DO KONTA

     • Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie,

      W przypadku braku możliwości logowania się na konto w librusie proszę o przesyłanie informacji na e-mail:

      1.  karolina.nojek@sp344.onmicrosoft.com

      2.  arkadiusz.kot@sp344.onmicrosoft.com

      Dane dostępowe do konta zostaną zaktualizowane w możliwie krótkim czasie.

                                                                                                                                          Arkadiusz Kot

    • Zapisy na dyżur wakacyjny
     • Zapisy na dyżur wakacyjny

     • Szanowni Państwo, zgodnie z harmonogramem, od dziś  tj. od 25 marca br., od godz. 9.00 do 7 kwietnia br. do godz. 24:00, pod adresem: https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl,,zostaje włączona dla rodziców możliwość wprowadzania  wniosków na dyżur wakacyjny. Jeszcze raz podkreślamy, że w obecnej sytuacji epidemiologicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. Dyrektorzy przedszkoli i szkół są zobowiązani przekazać rodzicom hasła dostępu.

      Hasła zostaną przekazane rodzicom/prawnym opiekunom wszystkich dzieci, które będą kontynuować pobyt w przedszkolu w roku szkolnym 2020/2021.

      Natomiast rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji – jest to hasło wspólne dla wszystkich rekrutacji.

      Rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

     • Rekrutacja w trakcie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach

     • Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I w szkołach podstawowych. Zgodnie z harmonogramem do 20 marca br. trwa etap składania wniosków/zgłoszeń o przyjęcie do przedszkola/szkoły. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie placówki pierwszego wyboru. Wnioski/zgłoszenia oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można również nadać pocztą. W takiej sytuacji należy powiadomić przedszkole/szkołę pierwszego wyboru, np. drogą mailową, o wysyłce dokumentów.

    • UWAGA!!!
     • UWAGA!!!

     • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 344 informuje, że decyzją Premiera RP w dniach 12 i 13 marca 2020 r. w szkole zorganizowane zostaną tylko zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki.

      Od 16 do 25 marca 2020 r. szkoła będzie zamknięta - jak wszystkie szkoły w Polsce ze względu na zagrożenie koronawirusem. Celem zamkniecia szkół jest ograniczenie kontaktów, wobec tego prosimy rodziców o dopilnowanie, aby dzieci przebywały w domach i nie spotykały sie z rówieśnikami.

      Szczegółowe informacje na ten temat zostały przekazane Państwu w dzienniku elektronicznym.

          W terminie 12.03 – 03.04.2020 sekretariat będzie czynny w godzinach 7:00 – 16:30

      Prosimy również o zapoznanie się z listem Burmistrza Dzielnicy Białołęki

      List Burmistrza Dzielnicy w związku z koronawirusem.pdf