• Aktualności

      • Warsztaty Boże Narodzenie na mazowieckiej wsi

      • 20 grudnia klasa 1d udała się na wycieczkę do młyna w Gąsiorowie. Tam dowiedziała się jak dawniej wyglądy przygotowania do świąt.  Słuchała opowieści o zwyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych, wykonywała ozdoby choinkowe. Wspólnie bawiła się przy choince. Dzieci nauczyły się także robić pierogi. Po dniu pełnym atrakcji zjady pyszny obiad, w tym własnoręcznie ulepione pierogi.  Tuż przed odjazdem uczestników wyjazdu odwiedził Mikołaj.  

      • Bezpiecznie zimą- nad wodą.

      • W grudniowym miesiącu klasy edukacji wczesnoszkolnej wzięly udzial w zajęciach z funkcjonariuszem policji pt. " Bezpieczeństwo nad wodą - zimą".  Dzieci mogy dowiedzieć się jak zachować się zimą aby beziecznie uprawiać sporty.

      • Ekipa Świętego Mikołaja

      •  

       ​​​​​​​

        

       ​​​​​​​

       6 grudnia - jak dobrze wiecie,
       Święty Mikołaj chodzi po świecie.
       Dźwiga swój worek niezmordowanie
       I każde dziecko prezent dostanie!

        

       Tradycją już się stało, że 6 grudnia naszą szkołę odwiedza Święty Mikołaj ze swoją ekipą! W tym roku, ten długo wyczekiwany gość sprawił, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu. Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci troszkę starsi, a nawet najstarsi. 

       Fotorelacje z tego wydarzenia możecie Państwo obejrzeć tutaj ...

       Dziękujemy Radzie Rodziców za umilenie nam tego wyjątkowego dnia. 

      • Zabawa andrzejkowa w kl. III D   

      • 30 listopada w kl. III D odbyła się zabawa andrzejkowa

        

       . Dzieci przygotowały na ten dzień wróżby. Były m.in. wróżby z kubeczków, piórek, cukierki i ciasteczka z wróżbą. Na zakończenie otrzymały pamiątkowe dyplomy.

      • Podziękowania za udział w zbiórce Fundacji Mam Marzenie

      • W imieniu Fundacji Mam Marzenie składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy zaangażowali się w zbiórkę maskotek, zabawek, gier i przyborów plastycznych dla chorych dzieci.
        

       Dziękujemy za okazane serce!   

      • Ślubowanie klas pierwszych

      •  

        

       W piątek 14 października 2022 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę. Nie mogło w tym dniu zabrakną także naszej szkolnej Żyrafy, która umiliła naszym pierwszoklasistom to ważne wydarzenie.  Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor Katarzyna Tarnogórska i pani wicedyrektor pani Agnieszka Sznitowska - Odgrzygoska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona naszych uczniów. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe przytulanki. Nie zabrakło też upominków od Rady Rodziców - dzieci otrzymały słodkie rożki. 

       Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

       Fotorelacje z tego wydarzenia możecie Państwo obejrzeć tutaj ...